W niedawnej rozmowie z portalem Collider, Alan Tudyk (K-2SO w Łotrze 1) zdradził sensacyjne informacje.

Andor bez K-2SO

Amerykański aktor polskiego pochodzenia zdradził, że nie uczestniczy on w trwających właśnie zdjęciach do 1. sezonu serialu Andor. A to oznacza, że tytułowemu bohaterowi nie będzie towarzyszył jego wierny kompan.

Wieści traktujemy w kategoriach sensacyjnych nie tylko dlatego, że szczerze mówiąc, nie wyobrażaliśmy sobie przygód Cassiana bez K2, ale także dlatego, że gdy ogłaszany był serialowy spin-off Łotra 1, na scenę obok Diego Luny wyszedł właśnie Alan Tudyk, a jego powrót do roli charakternego droida stał się oficjalny.

Aktor uspokoił nieco fanów zapewniając, że historia, którą opowiadać będzie Andor zakłada udział jego postaci, ale nie nastąpi to na pewno w 1. sezonie.

Może to oznaczać, że akcja serialu rozpoczynać się będzie zanim Cassian spotkał i „wyzwolił” droida. To z kolei daje nadzieję, że odtworzone zostanie w wersji aktorskiej pierwsze spotkanie tej pary (tę historie poznaliśmy już w komiksie).

Serialowy Cassian

Przypomnijmy, że w serialu Andor powrócą znani z Łotra 1 Diego Luna jako Cassian Andor oraz, wcześniej czy później, Alan Tudyk jako K-2SO. Obok nich w produkcji pojawią się takżę Denise Gough, Genevieve O’Reilly, Adria Arjona, Stellan Skarsgard i Kyle Soller. Serial pojawić ma się w roku 2022 oczywiście na platformie Disney+.

Więcej o Andorze

Oto inne doniesienia na temat serialu:

Źródło: link.