Wobec trwającego właśnie 2. sezonu The Mandalorian, doniesień na temat serialu Boby Fetta, czy sposobiącego się do zdjęć Ewana McGregora, Cassian Andor zszedł w świadomości fanów na dużo dalszy plan, tym bardziej, że serial co i rusz borykać musiał się z mniejszymi lub większymi problemami. Ale wygląda na to, że wszystko zaczyna wychodzić na prostą.

Diego Luna rozpoczyna zdjęcia

Na Twitterze pojawił się bowiem krótki filmik, w którym Diego Luna mówi, że jest w Londynie, by rozpocząć zdjęcia do serialu.

https://twitter.com/POED4MERON/status/1326648704028209161

Czy oznacza to, że serial ma szansę pojawić się, zgodnie z pierwotnymi zapowiedziami, jeszcze w 2021 roku? Mamy nadzieję, że tak, bo na tę produkcję, określaną mianem szpiegowskiego trillera, czekamy z ogromną niecierpliwością i jeszcze większymi oczekiwaniami.

Serialowy Cassian Andor

Przypomnijmy, że w serialu powrócą znani z Łotra 1 Diego Luna jako Cassian Andor oraz Alan Tudyk jako K-2SO. Obok nich w produkcji pojawią się takżę Denise Gough, Genevieve O’Reilly, Adria Arjona, Stellan Skarsgard i Kyle Soller. Drugi aktorski serial w uniwersum Gwiezdnych Wojen pojawić ma się w roku 2021 oczywiście na platformie Disney+, a my trzymamy kciuki, by do czasu premiery była ona już dostępna w Polsce.

Więcej o serialowym Cassianie

Jeśli podobnie jak my, nie możecie się już doczekać tego serialu, z pewnością zainteresują was także te artykuły:

Źródło: link.