Prace na planie serialu Andor trwają już od kilku tygodni, a my zaczynamy poznawać pierwsze konkrety na jego temat.

Ilość odcinków serialu Andor

Najciekawsza informacja dotyczy długości pierwszego sezonu serialu, dowiedzieliśmy się bowiem, że trwać będzie on 12 odcinków. Dzięki temu twórcy dostaną znacznie więcej czasu na budowanie postaci i fabuły, niż miało to miejsce w serialu The Mandalorian.

W swoim wywiadzie z The Hollywood Reporter odniósł się do tego także Diego Luna mówiąc, że praca na planie przypomina pracę nad bardzo długim filmem.

Mamy nadzieję, że przełoży się to na bardzo interesującą historię, bo o ile nie sposób na Mando narzekać, to trzeba przyznać, że fabuła nie była najmocniejszym punktem serialu.

Grafiki koncepcyjne

Przy okazji przypominamy wszystkie grafiki koncepcyjne, które pojawiły się w materiale promującym serial podczas Disney Investor Day.

Serialowy Cassian

Przypomnijmy, że w serialu Andor powrócą znani z Łotra 1 Diego Luna jako Cassian Andor oraz Alan Tudyk jako K-2SO. Obok nich w produkcji pojawią się takżę Denise Gough, Genevieve O’Reilly, Adria Arjona, Stellan Skarsgard i Kyle Soller. Drugi aktorski serial w uniwersum Gwiezdnych Wojen pojawić ma się w roku 2022 oczywiście na platformie Disney+.

Więcej o serialu Andor

Oto inne doniesienia na temat serialu:

Źródło: link.