Styczeń się już kończy, więc czas przedstawić komiksy Star Wars na luty 2021 zapowiedziane przez Marvela.

3 lutego

Star Wars #11

Okładka komiksu Star Wars #11

Scenariusz: Charles Soule
Rysunki:
 Jan Bazaldua
Okładka:
 Carlo Pagulayan
Oficjalny opis:
 Zamiast na powrót zjednoczyć flotę, Rebelianci wpadają w pułapkę zastawioną przez komandor Zahrę. Czy Wedge Antilles, Shara Bey i inni elitarni piloci eskadry Starlight zdołają przeżyć? I czy Lando Calrissian wybierze Rebelię, czy jednego ze swych najstarszych przyjaciół?

The High Republic #2

Okładka komiksu The High Republic #2

Scenariusz: Cavan Scott
Rysunki:
 Ario Anindito
Okładka:
 Phil Noto
Oficjalny opis:
 Nihilowie atakują! Jedi ze stacji Starlight odkrywają dryfujący w przestrzeni wrak. Kiedy udają się na pokład, okazuje się, że cała załoga została brutalnie wymordowana. Z kolei świeżo upieczona rycerz Jedi Keeve Trennis musi przemóc swój brak pewności siebie wobec nowych towarzyszy. Pytanie tylko, czy może ufać swemu najbliższemu sprzymierzeńcowi?

10 lutego

Darth Vader #10

Okładka komisku Darth Vader #10

Scenariusz: Greg Pak
Rysunki: Raffaele Ienco
Okładka: Aaron Kuder
Oficjalny opis: Po przejściu testu Oka Sieciowego Bagna Vader poznał drogę do największej tajemnicy Imperatora. Ale czy przekraczając Karmazynową Mgławicę Vader zdoła przeżyć spotkanie z największym drapieżnikiem galaktyki? Szczególnie, że jego atak wykracza poza płaszczyznę fizyczną.

Tak właśnie prezentują się komiksy Star Wars na luty 2021, a przynajmniej ich zapowiedzi. Jak widać w nadchodzącym miesiącu nie dostaniemy nowych numerów serii Doctor Aphra, ani Bounty Hunters. Miejmy nadzieję, że pozostałe nam to wynagrodzą.

Źródło: link.