Na wczorajszej zapowiedzi nowego tomu Star Wars Komiks, dobre wieści dla fanów opowieści obrazkowych się nie skończyły! Dziś dowiedzieliśmy się, że już w kwietniu pojawi się zupełnie nowa komiksowa seria.

Nowa kanoniczna seria komiksowa

W ramach nowej serii ramach wychodzić będą komiksy najnowsze, bo wchodzące w skład nowych odsłon serii Star Wars i Darth Vader, a także serii Bounty Hunters.

Na początek dostaniemy historię Ścieżka przeznaczenia pochodzącą z serii Star Wars (która wystartowała w 2020 roku), a która opowiada o wydarzenia następujących bezpośrednio po Imperium kontratakuje.

Co więcej nowa seria odejdzie od formatu Star Wars Komiks i zbliżona będzie do tego, co znamy z cyklu Star Wars: Legendy czy albumów superbohaterskich Marvela z oferty Egmontu (mowa tutaj o lepszej jakości okładkach ze skrzydełkami).

Cena okładkowa komiksów wynosić będzie 39,99 zł, a za przekład pierwszego tomu odpowiada Bartosz Czartoryski, tłumacz o bogatym dorobku komiksowym.

Pierwsze dwa tomy nowej serii pojawią się już w kwietniu. W drugim przeczytamy historię pochodzącą z serii Darth Vader (2020) – Mroczne serce Sithów (Dark Heart of the Sith).

Na który z tomów czekacie bardziej?

Źródło: link.