Nie ma wątpliwości, że w ostatnich dniach na ustach fanów i czołówkach tematycznych mediów króluje 2. sezon The Mandalorian i doniesienia o coraz to nowych gościnnych występach. Ale nie próżnują także twórcy kolejnego, aktorskiego serialu i pracują nad skompletowaniem obsady.

Bail Organa i generał Draven

Jak donosi Bespin Bulletin, rolę w serialu negocjują Jimmy Smits oraz Alistair Petrie, czyli aktorzy, którzy wcielali się odpowiednio w Baila Organę oraz generała Dravena, a których po raz ostatni widzieliśmy w Łotrze 1.

Oczywiście oficjalnie nic jeszcze potwierdzone nie zostało, ale wydaje się to być tylko kwestią czasu, gdyż obie postaci z fabularnego punktu widzenia w serialu znaleźć się po prostu muszą.

Bail Organa, w czasie, gdy toczyć się będzie serial, jest centralną postacią Rebelii i to on trzyma ją na swoich barkach. Z kolei generał Draven jest bezpośrednim przełożonym Cassiana, także też powijać się powinien.

Ale czy na tym koniec? Niekoniecznie! W końcu Ahsoka przez długi czas pracowała dla wywiadu tworzącej się Rebelii jako Fulcrum, więc skoro pojawi się w The Mandalorian, to czemu nie w serialu o Cassianie.

SERIALOWY CASSIAN ANDOR

Przypomnijmy, że w serialu powrócą znani z Łotra 1 Diego Luna jako Cassian Andor oraz Alan Tudyk jako K-2SO. Drugi aktorski serial w uniwersum Gwiezdnych Wojen pojawić ma się w roku 2021 oczywiście na platformie Disney+, a my trzymamy kciuki, by do czasu premiery była ona już dostępna w Polsce.

WIĘCEJ O SERIALOWYM CASSIANIE

Jeśli podobnie jak my, nie możecie się już doczekać tego serialu, z pewnością zainteresują was także te artykuły:

Źródło: link.