Obsada serialu o Cassianie Andorze cały czas się powiększa. Niedawno Variety poinformowało nas, że do projektu dołączył Stellan Skarsgård oraz Kyle Soller, a teraz oficjalna strona starwars.com zapowiedziała kolejne nowe twarze.

Dwie nowe aktorki

Aczkolwiek za nową uznać można tylko jedną z nich, a mianowicie Denise Gough znana między innymi z filmu Collete, czy teatralnego widowiska Anioły w Ameryce. Co ciekawa, użyczała ona także głosu Yennefer w grze Wiedźmin: Dziki gon. Niestety nie wiemy, w kogo wcieli się ona w serialu o Cassianie.

Inaczej jest w przypadku drugiej z aktorek dołączających do obsady. Mowa tutaj o Genevieve O’Reilly, która powtórzy swą rolę Mon Mothmy, w którą wcielała się już w Zemście Sithów, Łotrze 1 oraz serialu Rebelianci.

Cieszy jednak przede wszystkim to, że dostaliśmy już w pełni oficjalne informacje, które dają nadzieję, że produkcja serialu powróciła na właściwe tory, a jego premiera w 2021 roku nie jest zagrożona.

SERIALOWY CASSIAN ANDOR

Przypomnijmy, że w serialu powrócą znani z Łotra 1 Diego Luna jako Cassian Andor oraz Alan Tudyk jako K-2SO. Drugi aktorski serial w uniwersum Gwiezdnych Wojen pojawić ma się w roku 2021 oczywiście na platformie Disney+, a my trzymamy kciuki, by do czasu premiery była ona już dostępna w Polsce.

WIĘCEJ O SERIALOWYM CASSIANIE

Źródło: link.