Pamiętacie, jak w zeszłym roku pisaliśmy o lalkach Barbie inspirowanych Gwiezdnymi Wojnami? Jeśli wam się podobały, to z pewnością ucieszy was wiadomość, że już niebawem dostępne będą cztery nowe wzory!

Podobnie jak poprzednio, postaramy się jak najwierniej przetłumaczyć opisy kreacji poszczególnych lalek, ale zapewne znów polegniemy na co bardziej specjalistycznym słownictwie, więc prosimy o wybaczenie ewentualnych modowych pasjonatów i pasjonatki.

Rey Barbie

Kreacja tej lalki nawiązuje do legendarnego już stylu Rey i świetnie oddaje jej żądny przygody charakter. Barbie Rey ubrana jest w wysadzaną kryształkami, szyfonową suknię o skośnym dekolcie i długim, drapowanym kapturze. Dzięki wysokiemu rozcięciu możemy podziwiać jej cieniowane butolegginsy w odcieniach złota i miedzi. Całość dopełniają dodatki z kutego złota.

C-3PO Barbie

Inspirowana wyglądem słynnego droida protokolarnego lalka połyskuje niemal od stóp do głów płynnym złotem. Kreacja uzupełniana jest cieniutką organzą i złotymi cekinami. Wśród wypolerowanych na wysoki połysk dodatków znaleźć można ozdobny kołnierz, bransolety, inspirowane wizorami C-3PO okulary oraz pas nawiązujący wyglądu napierśnika droida.

Szturmowiec Barbie

Oto lalka czerpiąca inspiracje z wyglądu kultowych, imperialnych szturmowców. Odziana jest ona od stóp do głów w czarne, połyskliwe body, na które nałożone zostały liczne białe elementy imitujące plastoidową zbroję. Mamy więc tutaj platynowego long boba, okulary, bransolety, pas i wysokie buty z ochraniaczem na jedno z kolan.

Chewbacca Barbie

Na koniec potężny wojownik, wielce wprawny przemytnik i w końcu bohater Rebelii – Chewbacca – przekształcony w lalkę, która korzystając z charakterystycznych elementów jego wyglądu, stworzyła wytworną całość. Składa się na nią bogaty płaszczyk ze sztucznego futra narzuconego na futrzaną sukienkę bez ramiączek oraz przetykany organzą, winylowy stan. Wśród szykownych dodatków znajdziemy futrzaną przepaskę i kozaki, a także bransolety oraz torebkę inspirowaną bandolierem i sakwą Chewiego.

Barbie Star Wars

Nowe wzory lalek Barbie dostępne będą 19 czerwca, ale już teraz można je zamawiać w oficjalnym sklepie Barbie. Niestety nie są one tanie. Za każdy z trzech pierwszych wariantów zapłacić trzeba 100 USD, natomiast Barbie Chewie kosztować będzie aż 150 USD.

Tym niemniej z pewnością znajdzie się wielu fanów i kolekcjonerów, którzy już nie mogą doczekać się, by dołączyć te lalki do swoich kolekcji.

A wam, która podoba się najbardziej?

Źródło: link.