Wczoraj późnym wieczorem portal The Hollywood Reporter (czyli źródło bardzo wiarygodne) spuścił na nas prawdziwą bombę!

Temuera Morrison jako Boba Fett

Już wcześniej krążyły plotki, że Temuera Morrison pojawi się w 2. sezonie Mandalorianina, choć pierwotnie łączony był on z postacią Rexa.

Okazuje się jednak, że aktor, który w Ataku klonów wcielał się w Jango Fetta, a w Zemście Sithów dodatkowo w całą Wielką Armię Republiki, Temuera Morrison, znów przywdzieje charakterystyczną, mandaloriańską zbroję. Tyle tylko, że tym razem będzie to zbroja jego „syna”, bowiem sam aktor grać będzie Bobę Fetta!

Część fanów dopatrywała się zapowiedzi jego pojawienia się już w piątym odcinku 1. sezonu pt. Wspólnik (Gunslinger), kiedy do na końcu tajemnicza postać pojawiła się przy ciele Fennec Shand. Powoływano się na buty zbliżone do tego, w czym zawsze widziany był słynny łowca nagród i wygląda, że było coś na rzeczy.

Tym samym 2. sezon Mandalorianin mógł stać się najbardziej wyczekiwaną produkcją spod znaku Star Wars od dłuższego czasu.

Losy Boby Fetta

Przypomnijmy, że o ile w Legendach dalsze losy Boby Fetta po Powrocie Jedi były znane i wiemy, że bliskie spotkanie z sarlakiem przeżył, o tyle w nowym kanonie kwestia do tej pory podnoszona nie była.

W trylogii Koniec i Początek Jawowie na Tatooine byli w posiadaniu mandaloriańskiej zbroi, więc automatycznie pojawiły się domysły, że jest to zbroja Boby, ale nie zostało to wprost powiedziane. Zresztą nawet jeśli byłaby to ta zbroja, nie było to jednoznaczne z tym, że jej właściciel nie żyje.

Co z kolei rodzi pytanie, czy w serialu Jona Favreau Temuera Morrison faktycznie przywdzieje ikoniczną zbroję, czy tez nie. Jakie są wasze przewidywania w tej materii?

WIĘCEJ O 2. (I NIE TYLKO) SEZONIE THE MANDALORIAN

A tutaj znajdziecie więcej informacji o nadchodzących sezonach:

Źródło: link.