Oczywiście wcześniej słyszeliśmy, że ruszyły zdjęcia do Epizodu IX, ale dopiero teraz, kiedy zobaczyliśmy pierwsze zdjęcia z planu przedstawiające Sokoła Millennium, faktycznie możemy poczuć, że coś się dzieje!

Sokół w lesie

Nowe materiały dostarczył nam portal MakingStarWars.net. Już wcześniej słyszeli oni plotki, jakoby część zdjęć do Epizodu IX miała się odbywać w położonym nieopodal Londynu kompleksie parkowo-leśnym Black Park. Wczoraj plotki te znalazły swoje potwierdzenie w postaci zdjęć (niestety ich jakość nie jest najlepsza), na których widzimy coś, co nie może być niczym innym, jak Sokołem Millennium.

Tym samym potwierdziły się inne plotki, mówiące o tym, że część akcji filmu dziać będzie się w lesie lub dżungli. Czy może zwiastować to kolejne nawiązanie lub ukłon w stronę Oryginalnej Trylogii, a owa dżungla okaże się być Endorem? Nie można tego wykluczyć, ale też jest jeszcze dużo za wcześnie na wysnuwanie daleko idących wniosków.

Tak czy inaczej miło zobaczyć, że coś się dzieje, a ostatnia odsłona nowej trylogii powoli zaczyna nabierać realnych kształtów. Cały czas czekamy jednak na więcej!

Więcej o Epizodzie IX

Więcej informacji na temat Epizodu IX:

Źródło: link.