Za sprawą rosyjskiego dokumentu opisującego film Han Solo: Gwiezdne wojny – historie otrzymaliśmy pierwszą oficjalną grafikę promującą drugi ze spin-offów ze stajni Lucasfilmu. Na zdjęciu widzimy głównych bohaterów produkcji: Hana Solo (Alden Ehrenreich) i jego kompana Chewiego, Lando Calrissiana (Donald Glover) oraz postać graną przez Emilię Clarke. Oprócz tego widoczny jest również Sokół Millennium, który wygląda, jakby dopiero co opuścił salon z frachtowcami.

Kiedy trailer?

Film o młodym Hanie Solo niemal od początku prac borykać musiał się z wieloma problemami, a wielu fanów ma poważne obawy, co z tego wszystkiego wyjdzie. Co nie zmienia faktu, że większość z nas z niecierpliwością czeka już na pierwszy zwiastun filmu.

Jeśli wierzyć Jordanowi Maisonowi związanemu z portalem Cinelinx oraz oficjalną stroną starwars.com, pojawić się on może już bardzo niedługo, w przeciągu najbliższego tygodnia, może dwóch.

W tweecie mowa jest co prawda o „Solo stuff”, ale wiele wskazuje na to, że chodzić może właśnie o trailer.

Opis trailera

Niezależnie od „zapowiedzi” trailera, na reddicie pojawił się jego fragmentaryczny opis.

Oto kilka scen, które mają się w nim jakoby znaleźć:

  • Idący Han, aczkolwiek w ujęciu widzimy praktycznie tylko jego blaster w kaburze;
  • Przewożona gdzieś grupa Wookieech, gdzie ciekawostką może być tutaj prawdopodobnie nieznana jeszcze w uniwersum planeta;
  • Ujęcie Hana podchodzącego do sporej grupy osób zgromadzonych wokół stołu;
  • Zbliżenie na kości Hana;
  • Jedno ujęcie postaci Woodiego Harelsona, który znajdować miał się w ciemnej uliczce i wyglądać „paranoicznie”;
  • Han krzyczący swoje słynne „Yehoo” i Sokół skaczący w nadprzestrzeń;
  • Chewie biegnący (i ryczący) obok Hana;
  • Ktoś (prawdopodobnie Lando) mówiący „It’s not worth the risk” („To gra niewarta świeczki”);
  • Ujęcie na długi blaster i części zbroi leżące na stole oraz głos mówiący „I’ll make him pay” („Zapłaci mi za to”).

Oczywiście na ten moment i „zapowiedź” trailera i jego opis to zaledwie niepotwierdzone plotki, tym niemniej mamy nadzieję, że pierwsze materiały dostaniemy już bardzo niedługo.

Sabak?

Z okazji świąt mikołaj podrzucił do sieci też kadr z filmu o Solo, a na którym widzimy z dużym prawdopodobieństwem partyjkę w legendarnego sabaka! Czyżby Lando przegrywał Sokoła?

Film Han Solo w reżyserii Rona Howarda zadebiutuje w kinach 25 maja. W obsadzie są Alden Ehrenreich (Han Solo), Donald Glover (Lando Calrissian), Woody Harrelson (Beckett), Emilia Clarke (Kira/Kura?), Phoebe Waller-Bridge, Thandie Newton oraz Joonas Suotamo jako Chewbacca.

CO WIEMY O SOLO

Jeśli interesujecie się filmem o przygodach młodego Hana Solo, to zapraszam do innych artykułów, które dotyczą tej produkcji:

Źródło: link.