Kolejne niepokojące informacje nadeszły z obozu młodego Hana Solo.

Solo spisany na straty?

Portal ScreenGeek dotarł do źródeł zbliżonych do Solo (w Polsce, jak od niedawna wiemy, film będzie nosił tytuł Han Solo), które twierdzą, że studio Disney spisał praktycznie film na straty.

Oto co powiedzieć mieli owi tajemniczy informatorzy:

„Disney przygotowuje się na to, że Solo okaże się klapą. Obawiali się tego jeszcze zanim zaczęły się kontrowersje związane z Ostatnim Jedi, ale teraz praktycznie spisali film na straty. Główny aktor, Alden Ehrenreich, nie umie grać i przy każdej jego scenie obecny musiał być nauczyciel aktorstwa. Jakby tego było mało scenariusz jest 'niereformowalny’. To będzie katastrofa.”

Oczywiście są to tylko niepotwierdzone plotki, ale przyznacie sami, że nie brzmi to optymistycznie. Zresztą wielu fanów tego się właśnie od początku obawiało (a coraz to nowe zawirowania związane z filmem raczej niczyjej wiary nie podbudowały). Ale z drugiej strony, cały Sojusz też w teorii nie miał szans, a jednak się udało. Może zatem warto mieć nadzieję? W końcu to na niej budowane są rebelie.

Film Han Solo w reżyserii Rona Howarda zadebiutuje w kinach 25 maja. W obsadzie są Alden Ehrenreich (Han Solo), Donald Glover (Lando Calrissian), Woody Harrelson (Beckett), Emilia Clarke (Kira/Kura?), Phoebe Waller-Bridge, Thandie Newton oraz Joonas Suotamo jako Chewbacca.

CO WIEMY O SOLO

Jeśli interesujecie się filmem o przygodach młodego Hana Solo, to zapraszam do innych artykułów, które dotyczą tej produkcji:

Źródło: link.