Ron Howard odkąd zasiadł za sterami filmu o młodym Hanie Solo, raczył on nas zdjęciami zza kulis i ciekawostkami z planu. Stały kontakt ze społecznością fanów został doceniony, a media społecznościowe reżysera uważnie śledzone przez gwiezdnowojenne dzienniki. Ostatnio dowiedzieliśmy się o prawdopodobnym wprowadzeniu do kanonu postaci Taga i Binka, parze przezabawnych szturmowców z dawnych komiksów, a tym razem Ron publicznie ogłosił coś niekoniecznie niespodziewanego, czyli oficjalny tytułu filmu o Hanie Solo, który zwie się… Solo.

Ron Howard uroczyście donosi…

Obejrzycie sami krótkie nagranie przygotowane przez reżysera:

Nie śledziliście na bieżąco publikowanych przez Rona Howarda informacji na temat filmu o młodości najbardziej znanego galaktycznego przemytnika? Na starwars.pl dbamy o to, aby wszystkie najważniejsze informacje były dostępne, a te na temat filmu Solo możecie znaleźć tutaj — nowinki z planu.

Film w reżyserii Rona Howarda zadebiutuje 25 maja 2018 roku. W obsadzie są Alden Ehrenreich (Han Solo), Donald Glover (Lando Calrissian), Woody Harrelson (Beckett), Emilia Clarke (Kira), Phoebe Waller-Bridge, Paul Bettany, Thandie Newton oraz Joonas Suotamo jako Chewbacca.