Do premiery niezatytułowanego jeszcze filmu o Hanie Solo pozostało tylko 7 miesięcy. Fani wciąż nie poznali ani tytułu, ani nie zobaczyli żadnego zwiastuna. Jednak wkrótce może się to zmienić.

Jordan Maison z portalu Cinelinx ogłosił na Twitterze, że zwiastun filmu o Hanie Solo jest już gotowy.

Oznacza to, że LucasFilm zdecydowało się również na oficjalny tytuł widowiska. Niestety są to jedynie niepotwierdzone plotki i należy je traktować z rezerwą.

Zwiastun w Listopadzie

Niektórzy sugerują, że zwiastun filmu o Hanie Solo będzie miał swoją premierę na początku listopada. Dzięki temu mógłby być pokazywany w kinach przed filmem Thor: Ragnarok, który w Stanach zadebiutuje 3 listopada. Biorąc pod uwagę fakt, że najnowsze przewidywania sugerują potężne otwarcie widowiska Marvela, jest to całkiem prawdopodobna teoria.

Inni przewidują, że zwiastun filmu o Hanie Solo zostanie zaprezentowany w grudniu. Dzięki temu byłby pokazywany w kinach przed Ostatnim Jedi.

Film w reżyserii Rona Howarda zadebiutuje 25 maja 2018 roku. W obsadzie są Alden Ehrenreich (Han Solo), Donald Glover (Lando Calrissian), Woody Harrelson (Beckett), Emilia Clarke (Kira), Phoebe Waller-Bridge, Paul Bettany, Thandie Newton oraz Joonas Suotamo jako Chewbacca.

Co wiemy o Hantologii

Jeśli interesujecie się filmem o przygodach młodego Hana Solo, to zapraszam do innych artykułów, które dotyczą tej produkcji.

 

 

Źródło: odnośnik, odnośnik.