No i proszę, doczekaliśmy się w końcu plotek, które nie mają związku z dokrętkami Rogue One, ani w ogóle z tym filmem, tym samym wracamy do tematu Epizodu 8.

Poniżej znajdują się jednak informacje, które stanowić mogą stanowić rozczarowanie dla jednych, radość dla drugich, a dla trzecich

S    P    O    I    L    E    R 

Dlatego dalej czytacie na własną odpowiedzialność.

Poniższe plotki pochodzą z forum IMDB od użytkownika, który w przypadku Przebudzenia Mocy dostarczył kilka informacji, które potem się sprawdziły.

Tym razem dostarczył on informacji o rodzeństwie Skywalkerów.

Po pierwsze twierdzi on kategorycznie, że Luke NIE JEST ojcem Rey.

Po drugie sugeruje, że w nadchodzącym Epizodzie 8 dochodzi do ataku na Generał Organę, który wyłącza ją z akcji na pewien czas, jednak Leia przeżywa ten atak tylko dzięki temu, że w decydującym momencie korzysta z Mocy.

6-things-i-m-hoping-to-see-in-star-wars-episodes-8-9-767500

Jest to o tyle ciekawe, że w nowym kanonie dotąd nie było praktycznie momentów, w których Leia przejawiałaby swoją wrażliwość na Moc (poza króciutkim przebłyskiem w komiksie Shattered Empire, gdy odwiedzała Naboo).
Oczywiście to tylko plotki i spekulacje, które mogą, ale bynajmniej nie muszą się potwierdzić, tym niemniej byłoby fajnie zobaczyć drugie z dzieci Anakina wykorzystujące pełnię swego potencjału.
A Wy co o tym sądzicie?