Nie minęły nawet dwa tygodnie, od kiedy dowiedzieliśmy się o tym, że Michael K. Williams wypadł z obsady Hantologii (o powodach pisaliśmy tutaj) i w odgrywaną przez niego rolę wcielił się Paul Bettany, a już aktor pożegnał się z filmowym planem. Na szczęście tym razem pozytywnie, ponieważ zakończyły się wszystkie zdjęcia z jego udziałem. Prace nad historią o młodym Solo zmierzają już do wyczekiwanego końca oraz tego, na co wszyscy czekamy — premiery pierwszego zwiastuna.

Reżyser Ron Howard, znany ze swojego stałego kontaktu z fanami, potwierdził za pomocą Twittera koniec zdjęć z udziałem Bettan’ego, a przy okazji pokazał, jak prezentuje się jego postać. Na udostępnionym zdjęciu wracamy do znanej już z poprzednich wycieków i oficjalnych materiałów sali z przedziwną kolekcją, z którą to postać grana przez Paula musi być związana. Ron podsumował jego występ krótko – „kolejny świetny występ od talentu światowej klasy”.

Cameo Fett’a?

Patrząc na to zdjęcie, niektórych nachodzi słuszne pytanie — czy widać tam kogoś jeszcze? Grupa fanów Boby Fetta dopatrzyła się tego ikonicznego łowcy nagród daleko w tle, gdzie zarysowuje się jego sylwetka. Stosowny kadr zamieszczamy poniżej:

Jak myślicie – Fett czy nie Fett? Ostatecznie Han znał go przed oryginalną trylogią.

Źródło: link.