Reżyser filmu o Hanie Solo, Ron Howard, nie próżnował i za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych znów miał dla fanów parę nowości.

/Uwaga! Poniżej znajdować mogą się drobne spoilery, także miejcie to na uwadze decydując się na dalsze czytanie./

Co na to Ralph?

Najpierw zamieścił on tweeta z tajemniczym napisem.

Artysta Paul Bateman, który swego czasu pracował z legendarnym Ralphem McQuarrie, a dziś jest swego rodzaju ekspertem jeśli chodzi o jego późniejsze prace stwierdził, że napis na zdjęciu wykonany jest czcionką, którą McQuarrie stworzył na potrzeby jednej z grafik koncepcyjnych prezentujących Yavin 4.

Czy zatem Ron Howard umieszczając takiego tweeta sugeruje nam, że w filmie o Hanie Solo zobaczymy przyszłą bazę rebeliantów? Dajcie znać, co o tym myślicie w komentarzach.

Powrót Thandie

Reżyser podzielił się też swoim zdjęciem z Thandie Newton, która najwyraźniej powróciła na plan, by wziąć udział w filmowaniu dodatkowych scen.

Aczkolwiek i tutaj fani nie byliby sobą, gdyby nie dopatrzyli się drugiego dna. Tym razem rzecz dotyczy kurtki, w którą ubrana jest aktorka, a dokładniej emblematu, którego skrawek widać na jej ramieniu.

Pojawiły się głosy, że może być to logo Imperium. Czy zatem postać, w którą wciela się Thandi będzie faktycznie kimś z imperialnych szeregów, czy raczej znów szykują się przebieranki. A może owa kurtka nawet nie jest częścią filmowego kostiumu aktorki.

Ta ostatnia teoria przemawia do mnie najbardziej, bo cały czas liczę na pojawienie się w filmie Sany Starros, w którą Thandie Newton z powodzeniem mogłaby się wcielić.

Źródło: link.