Niezawodny pod tym względem Ron Howard podzielił się z fanami kolejnym skrawkiem Odległej Galaktyki poświęconej Hanowi Solo.

/Poniżej znajdują się potencjalne SPOILERY, dlatego też czytanie kontynuujecie na własną odpowiedzialność./

Zdesperowane Kury

Najpierw udostępnił on tajemnicze zdjęcie z kręconej sceny, która opowiada o niebezpiecznych i pełnych desperacji czasach. Czyżby było to zatem kolejne spojrzenie na Kessel?

Shooting a scene about desperate and dangerous times.

Post udostępniony przez RealRonHoward (@realronhoward)

Dzień później reżyser pożegnał się z Emilią Clarke, która ukończyła właśnie prace nad filmem. Przypomnijmy, że we wciąż niezatytułowanym filmie wcielać się ma ona w postać Kiry, czy też Kury.

A imię jego…

A skoro już o tytule mowa, to portal starwarstheory.com, powołując się na anonimowe, ale zaufane źródła z planu donosi, że film ostatecznie ma nazywać się Star Wars: Solo, a nie jak wcześniej spekulowano Han Solo: A Star Wars Story. O ile skrócenie samego tytułu do Solo nie byłoby zaskakujące (wszak fanie chyba tylko takie dwie możliwości dopuszczali), o tyle ciekawym (i w naszym mniemaniu bardzo słusznym) jest porzucenie członu A Star Wars Story (Gwiezdne Wojny Historie).

Aczkolwiek na chwilę obecną są to oczywiście jedynie spekulacje i plotki, które nie mogą, ale nie muszą okazać się prawdziwe.

Film w reżyserii Rona Howarda zadebiutuje 25 maja 2018 roku. W obsadzie są Alden Ehrenreich (Han Solo), Donald Glover (Lando Calrissian), Woody Harrelson (Beckett), Emilia Clarke (Kira/Kura?), Phoebe Waller-Bridge, Thandie Newton oraz Joonas Suotamo jako Chewbacca.

Źródło: link, link.