W końcu doczekaliśmy się nowych i tym razem oficjalnych informacji na temat Epizodu IX. Najnowszy odcinek The Star Wars Show (do obejrzenia na końcu artykułu) potwierdził krążące już wcześniej plotki na temat nowego rodzaju szturmowców.

Sith Troopers

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, nowi, czerwoni tym razem szturmowcy nazywać będą się Sith Troopers.

O ile ich zbroje, poza kolorem, nie różnią się wiele od standardowych, to jużich bronie wyglądają znacznie bardziej różnorodnie, egzotycznie i wszechstronnie.

Ale najciekawszym elementem i tak jest nazwa nowej formacji. W końcu do tej pory wydawało się, że Sithem nie był ani Snoke, ani nie jest nim tym bardziej Kylo. A jeśli wierzyć doniesieniom portalu MakingStarWars.net, to właśnie tylko przed tym ostatnim (i jego rycerzami) odpowiadać mają sith trooperzy.

Czyżby zatem do wybrania takiej, a nie innej nazwy szturmowców skłoniły Kylo myślenie życzeniowe i wybujałe ambicje? A może sith trooperzy to oddziały kogoś innego? Pewnego Sitha z krwi i kości, który powrócić ma z martwych?

Gadżety z sith trooperami

Oczywiście tego się jeszcze nie dowiemy, więc musimy zadowolić się zdjęciami innych gadżetów nawiązujących do sith trooperów.

The Star Wars Show

Na koniec jeszcze wspomniany odcinek The Star Wars Show:

WIĘCEJ O EPIZODZIE IX

A tutaj inne doniesienia na temat nadchodzącego filmu of Vanity Fair i nie tylko:

Źródło: link.