Podczas rozmowy z Ash Crossan z portalu Entertainment Tonight Alden Ehrenreich wypowiedział się na temat kilku sekretów, jakie przyszło nam poznać w Hanie Solo. Aktor, który fenomenalnie przeniósł na ekran postać młodego przemytnika, zdradził również, które wątki z filmu chciałby zobaczyć rozwinięte w przyszłości.

Przemytnik o własnym filmie

Biorąc pod uwagę, że był główną gwiazdą widowiska, Alden udzielił dość zaskakującej odpowiedzi na pytanie, kiedy dowiedział się o gościnnym występie Maula.

Miało to miejsce dość późno, a konkretnie podczas dokrętek. W scenariuszu nie było podane, kim jest postać, która miała się pojawić w tej danej scenie. Na planie nieustannie toczyliśmy rozmowy i dyskusje na ten temat. Pojawiło się wiele plotek.

Alden jest podekscytowany możliwością ewentualnego spotkania oraz konfrontacji między Hanem i Maulem. Jeśli by do tego doszło, ex-Lord Sithów musiałby oczywiście bardzo dyskretnie korzystać ze swych mocy, aby na etapie Nowej Nadziei Solo wciąż był gwiezdnowojennym odpowiednikiem ateisty.

Ehrenreich znacznie wcześniej poznał natomiast tajemnicę dotyczącą nazwiska tytułowego bohatera.

O tym dowiedziałem się od razu po otrzymaniu scenariusza. Uważam, że zostało to zrealizowane naprawdę pomysłowo i na swój sposób zabawnie.

Alden nie ma wątpliwości, o których elementach filmu chciałby dowiedzieć się jeszcze więcej. Są to relacje oraz dynamika pomiędzy tercetem Han – Qi’ra – Lando. Odtwórca roli młodego Hana Solo nie wie jednak, czy ponownie przyjdzie mu wcielić się w tę postać. Cóż, trzymamy kciuki, aby do tego doszło!

WIĘCEJ „HANA SOLO”

A tutaj znajdziecie więcej ciekawostek i informacji na temat Hana Solo:

Źródło: link.