Jak już zapewne wiecie, podczas jednego z udzielanych wywiadów Aldena Ehrenreicha spotkała nie lada niespodzianka w formie odwiedzin prawdziwej legendy. Teraz dowiedzieliśmy się, co Harrison Ford sądzi na temat samego Hana Solo oraz aktorskich popisów swojej „odmłodzonej wersji”.

Harrison recenzuje

Zapytany przez prowadzącego o swoją reakcję na występ Aldena, Harrison odpowiedział:

Uważam, że był po prostu spektakularny! Wykazał się wielką mądrością w tym, co i jak zrobił. Nie mogłem być szczęśliwszy!

https://twitter.com/theswlegacy/status/996048089281716224

W trakcie jednej z późniejszych rozmów Ehrenreich – oszołomiony i mający pełne prawo być z siebie dumnym – skomentował słowa Forda, zdradzając przy okazji jego zdanie na temat drugiego spin-offu w historii Gwiezdnych Wojen.

Naprawdę wspaniale jest dowiedzieć się, że Harrison autentycznie pokochał ten film i że sprawił mu on frajdę. To naprawdę wiele dla mnie znaczy, podobnie jak to, że wykorzystał swój czas na przyjście tutaj.

Przybycie Harrisona Forda sprawiło, że ciepło na sercu zrobiło się nie tylko aktorowi wcielającemu się w młodszą wersję Hana Solo, ale również i fanom gwiezdnej sagi. Fakt, iż w tak pochlebnych słowach wypowiedział się on zarówno o filmie jak i Aldenie Ehrenreichu sprawia, że ekscytacja na myśl o nadciągającym seansie rośnie jeszcze bardziej. Zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę, że kto jak kto, ale Harrison Ford słów na wiatr nie rzuca!

JESZCZE WIĘCEJ „HANA SOLO”

Jak zawsze polecamy wam też inne artykuły dotyczące nadchodzącego filmu:

Źródło: link, link.