Mark Hamill oraz Alden Ehrenreich byli gośćmi specjalnymi podczas pokazu Hana Solo dla Crossroads School w Kalifornii. Jedną z części całego wydarzenia był również panel dyskusyjny, podczas którego weteran gwiezdnej sagi nie szczędził komplementów w kierunku swego młodszego kolegi po fachu.

Młody Han – stary Luke

Jak się okazuje, Mark Hamill kilkukrotnie odwiedzał plan zdjęciowy drugiego spin-offu Gwiezdnych Wojen. Miało to miejsce podczas realizacji sceny z Lady Proximą na Korelii oraz jednej z dwóch sekwencji gry w Sabaka. Jeśli chodzi o występ głównej gwiazdy widowiska, Mark miał do powiedzenia same dobre rzeczy.

Alden w doskonały sposób uchwycił duszę i charakter Hana, unikając przy tym naśladowania Harrisona. To była bardzo mądra decyzja, gdyż jego zadanie nie polegało na wcieleniu się w Harrisona, ale przeniesieniu na ekran tej „embrionalnej” wersji jego bohatera.

W podobnym tonie o grze Aldena wypowiedział się jeszcze przed premierą filmu Harrison Ford. Wypowiedź „oryginalnego Hana” możecie przeczytać tutaj. Słowom tym możemy jedynie przyklasnąć.

WIĘCEJ „HANA SOLO”

A tutaj znajdziecie więcej ciekawostek i informacji na temat Hana Solo:

Źródło: link.