Pojawiły się bardzo ciekawe doniesienie na temat filmu The Mandalorian & Grogu, aczkolwiek nie ma pewności, czy wszystkie z nich są prawdziwe.

Data premiery

Oficjalna zapowiedź nowego filmu, była tyleż niespodziewana, co lakoniczna i nie dostaliśmy wtedy żadnych konkretów. Na szczęście raport giełdowy Disney’a, który niedawno zaprezentował CEO firmy, Bob Iger, zmienił ten stan rzeczy.

Potwierdził on, że film Jona Favreau będzie najbliższą filmową premierą z odległej galaktyki, co w połączeniu z prezentacją dat kinowych premier na lata 2024, 2025 i 2026 zdradza, że The Mandalorian & Grogu pojawi się w kinach 22 maja 2026!

Co ciekawe, w 2026 mamy zobaczyć jeszcze jeden film, który trafi do kin 18 grudnia.

Logo filmu

Jak też widzicie na grafice powyżej, pojawiło się też logo produkcji. Sęk w tym, że wbrew informacjom na niektórych stronach, nie jesteśmy przekonani, że logo faktycznie jest oficjalne i zostało zaprezentowane wraz ze wspomnianą listą premier. Nie udało nam się odnaleźć takowej informacji na żadnej z naprawdę wiarygodnych stron, a dodatkowo, samo logo jest tak proste, że każdy z dostępem do odpowiedniej czcionki, mógłby je bez problemu zrobić.

Aczkolwiek nie możemy też wykluczyć, że oficjalne ono faktycznie jest. Zatem mamy tutaj do czynienia z sytuacją, gdzie po prostu czas pokaże.

Start zdjęć

Dodatkowo, nieco wcześniej pojawiły się też informacje o dacie rozpoczęcia zdjęć. Otóż pierwszy klaps na planie ma paść już 17 czerwca. A jeśli faktycznie tak będzie, pewnie już niedługo możemy się spodziewać pierwszych informacji na temat obsady czy przecieków na temat fabuły.

Więcej o The Mandalorian & Grogu

A oto inne doniesienia na temat filmu:

Źródło: link.