Przecieki na temat postaci Baylana Skolla i Shin Hati pojawiały się już od pewnego czasu, ale teraz część z nich doczekała się potwierdzenia, dzięki artykułowi z najnowszym numerze magazynu Empire.

Baylan Skoll

Dzięki niemu wiemy już ponad wszelką wątpliwość, że Baylan Skoll był rycerzem Jedi, który przeżył rozkaz 66. Po tych tragicznych wydarzeniach został on najemnikiem, jednak, jak mówił o swej postaci świętej pamięci Ray Stevenson, nie jest on nikczemnym mordercą, nie jest on nawet przesadnie agresywny czy okrutny. Kiedy ktoś wszedł mu w drogę, zawsze dawał mu szansę się z niej usunąć, a jeśli to nie następowało, to sam przeszkodę usuwał.

Wyjaśniać to może też barwę miecza świetlnego Baylana, który nie był krwisto czerwony, a czerwono-pomarańczowy, a Dave Filoni już wcześniej potwierdził, że nie było przypadkiem czy też niedopatrzeniem.

Ahsoka

Przypomnijmy, że serial Ahsoka pojawi się na platformie Disney+ w sierpniu tego roku. W tytułowej roli zobaczymy ponownie Rosario Dawson, a towarzyszyć będą jej Eman Esfandi (Ezra Bridger), Natasha Liu Bordizzo (Sabine), Mary Elizabeth Winstead (Hera Syndulla), Lars Mikkelsen (Thrawn), Ivanna Sakhno (Shin Hati), Ray Stevenson (Baylan Skoll), a także Haydena Christensena w roli Anakina Skywakera.

Więcej o serialu

A oto inne doniesienia na temat serialu:

Źródło: link.