Premierę ósmego odcinka Ruchu Oporu widzowie w USA mają już za sobą, ale jeśli jeszcze go nie widzieliście, nie zaszkodzi obejrzeć jego zapowiedzi. W odcinku przyjdzie nam poznać pewną postać z przeszłości Yeagera. Wszystko wskazuje jednak, iż dla dawnego pilota Rebelii bynajmniej nie będzie to radosne spotkanie.

A co dalej?

Ostatnio w sieci pojawiły się również opisy dwóch epizodów, które na stacjach Disneya będzie można zobaczyć już w grudniu.

  • Niedziela, 2. grudnia  — Secrets and Holograms: Zdeterminowany Kaz stara się dowiedzieć więcej o Kapitanie Dozie i wraz z Torą wyrusza na przygodę, w trakcie której odkrywają znacznie więcej sekretów wieży, niż mogli się spodziewać. • Elijah Wood (trylogia Władcy Pierścieni) i Donald Faison (Scrubs) powracają jako odpowiednio Jace Rucklin oraz Hype Fazon.
  • Niedziela, 9 grudnia — Station Theta Black: Kiedy Poe i Kaz znajdują starą placówkę górniczą Najwyższego Porządku, BB-8 odkrywa, że wcale nie jest ona opuszczona. • Oscar Isaac oraz Gwendoline Christie powracają jako Poe Dameron i Kapitan Phasma.

Te enigmatyczne opisy sugerują, iż obydwa odcinki będą kolejnymi istotnymi elementami całej układanki. Z pewnością cieszy, iż ponownie przyjdzie nam zobaczyć na ekranie Poe oraz Phasmę, którzy być może staną oko w oko. Jedno jest pewne – zniszczenie układu Hosnian nadciąga gigantycznymi krokami!

RECENZJE POPRZEDNICH ODCINKÓW:

Źródło: link.