Hayden Christensen stał się dość głośnym nazwiskiem w ciągu ostatnich lat. Choć mogłoby się wydawać, że jego przygoda z Gwiezdnymi Wojnami i rolą Anakina Skywalkera zakończyła się w 2005 roku po premierze Zemsty Sithów, to okazuje się, że twórcy nowych produkcji mają jeszcze w zanadrzu kilka pomysłów na postać Wybrańca. W Skywalker. Odrodzenie usłyszeliśmy Anakina jako jednego z wielu głosów dawnych Jedi przemawiających do Rey podczas finałowego starcia z Palpatinem. Wiemy już, że Hayden pojawi się na pewno w nadchodzącym serialu Obi-Wan Kenobi, który najpewniej już w przyszłym roku zadebiutuje na platformie Disney+. Teraz portal The Hollywood Reporter donosi, że aktor wystąpi również w serialu o Ahsoce. W jakiej formie? Nie wiadomo, ponieważ akcja serialu dzieje się 5 lat po śmierci Anakina, więc w grę wchodzą głównie dwie możliwości – Skywalker objawi się dawnej uczennicy w postaci ducha Mocy lub zobaczymy jakieś retrospekcje z Wojen Klonów.

Rosario Dawson potwierdza

Odtwórczyni roli Ahsoki w wersji live-action odniosła się na swoim instagramie do tych informacji, praktycznie potwierdzając ich prawdziwość. Post niestety został usunięty, no ale w internecie przecież nic nie zginie.

Nie tylko seriale

W najnowszym, piątym zeszycie serii komiksowej Ghosts of Vader’s Castle od wydawnictwa IDW, na samym końcu historii, bohaterom ukazał się duch Anakina Skywalkera. Czyżby było to budowanie gruntu pod jego pojawienie się w serialu live-action? Całkiem możliwe, że twórcy subtelnie chcą pokazać, że coś jest na rzeczy.

Co sądzicie o najnowszych doniesieniach? Cieszycie się z możliwości ponownego zobaczenia Haydena Christensena na ekranie?

Źródło: link.