Nowe doniesienia na temat Ahsoki ograniczają się ostatnio do mniej lub bardziej wiarygodnych doniesień castingowych. Tak też jest też tym razem.

Ray Stevenson w serialu Ahsoka

Plusem jest fakt, że tym razem z informacjami przychodzi źródło bardzo wiarygodne, czyli The Hollywood Reporter, co sprawia, że doniesienia o tym, że Ray Stevenson dołączył do obsady serialowej Ahsoki traktować możemy niemal jako pewnik.

Brytyjskiego aktora fani kojarzyć mogą między innymi z seriali Wikngowie czy Piraci, a wcześniej Rzym, wystąpił też we wszystkich trzech częściach Thora, a także był jednym z filmowych Punisherów.

W Ahsoce wcielić się on ma w jednego z antagonistów i ma on być admirałem, ale nie TYM admirałem. Warto też pamiętać, że nie będzie to debiut Ray’a Stevensona w uniwersum Star Wars, bowiem użyczał on głosu Garowi Saxonowi. Czy jest zatem możliwe, że to w niego wcieli się aktor? Jego postać co prawda nie była admirałem, a do tego w czasie, kiedy najprawdopodobniej rozgrywać się będzie akcja Ahsoki, Gar Saxon już nie żyje, ale pojawienie się go w retrospekcji w scenie z Sabine nie wydaje się aż tak szaloną teorią.

Tak czy inaczej, miło będzie go zobaczyć w serialu, w którym dołączy do Rosario Dawson (Ahsoka), Haydena Christensena (Anakin/Darth Vader), a także, jeśli inne przecieki się potwierdzą, do Natashy Liu Bordizzo (Sabine Wren) oraz Ivanny Sakhno.

WIĘCEJ O SERIALU

A oto inne doniesienia o serialowej Ahsoce:

Źródło: link.