Do premiery Andora pozostał niewiele ponad miesiąc, nic więc dziwnego, że pojawia się coraz więcej informacji o kolejnym serialu z uniwersum Gwiezdnych wojen.

2-odcinkowa premiera

Pierwszą z rzeczy, jakiej dowiedzieliśmy się w ostatnich dniach dotyczy premiery serialu, która, podobnie jak to było w przypadku Obi-Wana Kenobiego, składać się będzie z dwóch odcinków.

Kolejne odcinki pojawiać będą się co tydzień.

O postaciach słów kilka

Paru drobiazgów dowiedzieliśmy się także z opisów strojów:

Cassian Andor: Dołączając do rozrastającej się Rebelii, Cassian Andor musi podjąć się niebezpiecznej misji na Aldhani.
B2EMO: B2EMO, albo Bee-dwa, albo po prostu Bee jest bardzo starym, wysłużonym droidem, który od lat służył rodzinie Andora do holowania złomu. Ma on do dyspozycji wiele narzędzi i różne zdolności, które pomagają mi realizować swoje zadania.
Mon Mothma: Imperialna senator z Chandrili na co dzień poznaje blaski i przede wszystkim cienie polityki na Coruscant, ale to budowa Rebelii jest jej prawdziwym celem.

O ile o Cassianie i Mon Mothmie niewiele nowego się z tych opisów dowiadujemy, o tyle informacje o nowym droidzie rzucają nieco więcej światła na jego postać.

Andor

Przypomnijmy, że serial zadebiutuje 31 sierpnia na platformie Disney+. Do tytułowej roli powróci oczywiście Diego Luna, a w obsadzie znajdzie się także między innymi Genevieve O’Reilly jako Mon Mothma, Stellan Skarsgård jako jedna z nowych postaci, Luthen.

Więcej o serialu

Oto inne doniesienia na temat serialu Andor:

Źródło: link.