Gdy pod koniec maja zobaczyliśmy zwiastun gry Star Wars Jedi: Ocalały (stanowiącej kontynuację bardzo udanego Star Wars Jedi: Upadły zakon), fani byli podekscytowani, bowiem kontynuacja przygód Cala Kestisa zapowiadała się wybornie.

Data premiery gry Jedi: Ocalały

Dobry humor mąciła tylko bliżej nieokreślona data premiery ustalona na rok 2023 (rozsądek kazał oczekiwać, że będzie to raczej druga połowa przyszłego roku). Teraz okazuje się, że być może nie będziemy musieli czekać tak długo.

Otóż baza Baza danych PlayStation Network (PSN) podawała jakoby gra miała mieć swoją premierę już w marcu 2023 roku.

Zapis ten szybko został wyedytowany i nie można wykluczyć, że była to zwykła pomyłka. Jednak nie mniej prawdopodobny jest scenariusz, w którym ujawniona przypadkowa informacja jest prawdziwa, a my na Star Wars Jedi: Ocalały czekać będziemy krócej, niż się obawialiśmy. I za to trzymamy mocno kciuki.

Oficjalny opis gry

A oto oficjalny opis gry:

Akcja STAR WARS Jedi: Ocalały™ rozpoczyna się pięć lat po wydarzeniach ze STAR WARS Jedi: Upadły zakon™. Cal musi zawsze być krok przed nieustającym pościgiem Imperium, dźwigając brzemię bycia jednym z ostatnich Jedi w galaktyce.

Tworzone przez doświadczony zespół studia Respawn Entertainment Jedi: Ocalały przybliży kultowe historie, światy i postacie uniwersum STAR WARS znane z Jedi: Upadły zakon.

Więcej informacji o grze

Jeśli i Wy z niecierpliwością czekacie na grę Star Wars Jedi: Ocalały, z pewnością zainteresują Was także te artykuły:

Źródło: link.