Nie znamy jeszcze daty premiery pierwszego sezonu Andora (mam nadzieję, że poznamy ją podczas Star Wars Celebration Anaheim 2022), ale wiemy, kiedy rozpoczną się zdjęcia do drugiego.

Drugi sezon Andora

Źródła portalu MakingStarWars.net donoszą, że zdjęcia do kolejnego sezony ruszą w listopadzie tego roku w Elstree Studios. Jeszcze ciekawszą wydaje się informacja, że prace mają potrwać tam aż 18 miesięcy, co jest nadzwyczaj długim okresem. Może to oznaczać, że kręcony będzie więcej niż jeden sezon, lub też po zakończeniu prac na Andorem, kręcony będzie tam inny projekt spod znaku Star Wars.

Andor krótszy, niż planowano

Ciekawe doniesienia pojawiły się także na Twitterze. Jak się okazuj, w jednym z wywiadów operator pracujący przy Andorze, Adriano Goldman wspomniał, że początkowo serial planowany był na pięć sezonów, jednak skończy się zapewne na trzech.

Andor

Przypomnijmy, że serial zadebiutować ma jeszcze w tym roku na platformie Disney+. Do tytułowej roli powróci oczywiście Diego Luna, a w obsadzie znajdzie się także między innymi Genevieve O’Reilly jako Mon Mothmę. Bardzo prawdopodobne, że zobaczymy również Bena Mendelsohna w roli Dyrekora Krennica i Foresta Whitakera jako Sawa Gerrerę.

Więcej o serialu

Oto inne doniesienia na temat serialu Andor:

Źródło: link.