Tak, to ten Thrawn! Wydawnictwo Olesiejuk ogłosiło swoje listopadowe premiery, a wśród nich pierwszy tom najnowszej trylogii opowiadającej o panu z niebieską twarzą. Dynastia Thrawna. Chaos autorstwa Timothy’ego Zahna zadebiutuje już 10 listopada! Na stronie swiatksiazki.pl można już składać zamówienia na ten tytuł. Poniżej znajdziecie szczegóły nadchodzącego wydania:

Dynastia Thrawna. Chaos

Poza granicami odległej galaktyki leżą Nieznane Regiony: mroczne i niezbadane, pełne tajemnic i niebezpieczeństw. W tym chaosie tylko tajemnicza Dynastia Chissów jest niezmienna, na tle nieustannych przemian wyróżnia się swoją stabilnością. Jednak do czasu… Wypracowane przez setki lat reguły gry mogą okazać się niewystarczające w nowej rzeczywistości. Stolica Chissów została zaatakowana, a po wrogu nie został żaden ślad. By wytropić przeciwników, potrzebny jest ktoś, kto okaże się równie wyjątkowy jak okoliczności ataku. To starszy kapitan Mitth’raw’nuruodo, jeden z najzdolniejszych młodych oficerów Dynastii, urodzony bez tytułu, ale adoptowany przez potężną rodzinę Mitthów, która nadała mu imię Thrawn. Jego niekonwencjonalne podejście do rozwiązywania problemów może okazać się tym, czego Chissowie potrzebują teraz najbardziej. Thrawn rusza na swoją pierwszą misję, ale im bardziej zagłębia się w obszar kosmosu, który jego ludzie nazywają Chaosem, tym lepiej zdaje sobie sprawę, że jego misja nie jest tym, czym mu się wydawała.

„Dynastia Thrawna. Chaos” to pierwsza część nowej epickiej trylogii „Star Wars” Timothy’ego Zahna, autora bestsellerów „New York Timesa”.

Autor: Timothy Zahn
Tłumaczenie: Jakub Polkowski
Typ okładki: okładka miękka
Wydawca: Olesiejuk
Wymiary: 13.5×20
Data wydania: 10 listopada 2021
Cena okładkowa: 44,99 zł

Zamierzacie kupić ten tytuł?

Źródło: link, link.