Właśnie ogłoszono nową powieść w świecie Gwiezdnych Wojen. Star Wars Phasma, której autorką będzie Delilah S. Dawson pojawi się w USA już we wrześniu. Książka ta rozpocznie akcję Journey to the Last Jedi (pol. W oczekiwaniu na Ostatnich Jedi). Niestety nie jest nam jeszcze znana data premiery polskiego wydania. Aczkolwiek patrząc na przypadek Katalizatora można mieć poważne wątpliwości, że będzie ona mieć miejsce przed premierą filmu Ostatni Jedi.

Kapitan Phasma, grana w filmach przez Gwendoline Christie, nie miała dużej roli w Przebudzeniu Mocy. Miejmy nadzieję, że ta powieść trochę poprawi jej sytuację.

Autorka

Jeśli nazwisko Delilah S. Dawson wydaje Wam się znajome, to znaczy, że macie niezłą pamięć. Fani kojarzyć ją mogą dzięki krótkiej historii The Perfect Weapon, w której lepiej poznaliśmy  znaną z Przebudzenia Mocy postać Bazine Netal. A że opowiadanie było całkiem udane, jest szansa, że i Phasma będzie bardzo interesującą lekturą.

PHASMA - NOWA KSIĄŻKA STAR WARS

Delilah S. Dawson po środku oraz Christie Golden po prawej rozdają autografy na #SWCO2017

Jak dotąd nie znamy liczby stron powieści. Jeśli chodzi o czas akcji możemy jedynie spekulować, nie zostało to sprecyzowane.

Delilah S. Dawson @delilahsdawson informująca fanów o swojej nowej książce.

Okładka poniżej nie jest ostateczną wersją okładki. Możliwe są subtelne zmiany.

PHASMA - NOWA KSIĄŻKA STAR WARS

Pełna okładka książki Star Wars Phasma.

 Czekacie nową książkę Star Wars?