Wydawnictwo Olesiejuk nie zwalnia tempa. Niedawno poznaliśmy plan wydawniczy na najbliższe miesiące, a dziś mamy dla Was zapowiedź powieści młodzieżowej The Mandalorian, która jest adaptacją pierwszego sezonu serialu o tym samym tytule. Jak możemy dowiedzieć się ze strony wydawnictwa, książka zadebiutuje już 4 maja, czyli dzień po empikowej premierze Światła Jedi! Poniżej przedstawiamy oficjalny opis książki i szczegóły dotyczące nadchodzącego wydania.

W czasach po upadku Imperium Galaktycznego, a przed wyłonieniem się Najwyższego Porządku, samotny łowca nagród znany jedynie jako Mandalorianin przemierza rubieże galaktyki w poszukiwaniu zleceń. Gdy jego celem okazuje się dziecko, postanawia chronić je za wszelką cenę…

Trzymająca w napięciu powieść młodzieżowa Joego Schreibera pozwoli czytelnikom na nowo wrócić do wydarzeń z pierwszej serii przebojowego serialu aktorskiego osadzonego w świecie „Gwiezdnych wojen”.

Tytuł oryginalny: The Mandalorian Junior Novel
Autor: Joe Schreiber
Wydanie oryginalne: Disney-Lucasfilm Press, 5 stycznia 2021
Wydanie polskie: Wydawnictwo Olesiejuk, 4 maja 2021
Tłumaczenie: Krzysztof Kietzman
Cena okładkowa: 30,00 zł

Książka jest już dostępna w przedsprzedaży na www.swiatksiazki.pl pod tym linkiem w obniżonej cenie. Empik również uruchomił przedsprzedaż, jednak tym razem nie będzie przedpremiery i tytuł ukaże się wszędzie 4 maja.

Więcej nowości od Wydawnictwa Olesiejuk

Źródło: link.