Wydawnictwo Olesiejuk ogłosiło swoje listopadowe premiery, a wśród nich znajduje się ostatnia z brakujących na polskim rynku książkowych adaptacji, czyli Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie autorstwa Rae Carson. Epizod IX w formie papierowej zadebiutuje razem z pierwszym tomem Dynastii Thrawna już 10 listopada! Na stronie swiatksiazki.pl można już składać zamówienia na ten tytuł. Poniżej znajdziecie szczegóły nadchodzącego wydania:

Skywalker. Odrodzenie

„Niech nas galaktyka broni od starszych braci” – mówi Leia w opowieści filmowej „Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie”. To jedna z wielu scen, w których czytelnik może dowiedzieć się więcej o generał Organie: czy była Jedi, co ją powstrzymywało przed doprowadzeniem do incydentu politycznego w Senacie, czemu teraz irytuje ją nieżyjący brat? Rae Carson, autorka tej wartkiej adaptacji ostatniej części sagi o Skywalkerach, dodała głębi psychologicznej postaciom i pokazała przyczyny ich postępowania, wzbogacając sceny z filmu o dodatkowy kontekst. Leię i Rey łączy tu przywiązanie wybiegające poza relacje mentorka-uczennica, a stała obecność Luke’a w myślach siostry dowodzi, że z rodziną jest trochę jak z Mocą – na zawsze „staje się częścią ciebie”, czy się tego chce, czy nie. Tak jest z Poem i jego dawnym życiem na Kijimi, tak jest z Finnem i jego nową rodziną – jego przyjaciółmi. „Wróć do domu” – mówi Han Solo do syna. Kylo Ren sądzi, że już na to za późno. Ben potrafi jednak przyjąć przebaczenie ojca i zrozumieć, jakie stoi przed nim zadanie.

Jak pisze autorka: „Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie” jest ostatnią częścią sagi, ale Moc pozostanie z nami już na zawsze”.

Autor: Rae Carson
Typ okładki: okładka miękka
Wydawca: Olesiejuk
Wymiary: 13.5×20
Data wydania: 10 listopada 2021
Cena okładkowa: 39,99 zł

Zamierzacie kupić ten tytuł?

Źródło: link.