Na stronie Amerykańskeij Gildii Scenarzystów pojawiły się nazwiska odpowiedzialne za poszczególne odcinki 2. sezonu serialu The Mandalorian.

Scenarzyści 2. sezonu Mandalorianina

Nie mamy tutaj żadnych niespodzianek, aczkolwiek patrząc na scenarzystów, możemy się domyślać, kiedy w serialu pojawi się Ahsoka Tano.

Otóż wszystkie odcinki poza 5 i 7 napisał sam Jon Favreau (był też reżyserem 1. odcinka). Odcinek przedostatni przypadł w udziale Rickowi Famuyiwie. Natomiast 5. odcinek napisał i reżyserował Dave Filoni i to prawdopodobnie wtedy po raz pierwszy pojawi się Ahsoka, która jest jego ulubienicą.

Niezłe jaja!

Z nieco innej beczki, w sieci pojawiło się zdjęcie nowej figurki Funko POP! i kolejnej wersji Yodzika, która zdradza pewną intrygującą ciekawostkę.

Jak widać Dziecięciu towarzyszy tajemniczy kanister pełen jaj. Co to za jaja? Tego oczywiście nie wiemy, aczkolwiek już pojawiły się fanowskie teorie mówiące o tym, że z owych jaj wykluwać się będą pobratymcy słodkiego malucha. My w takie rozwiązanie powątpiewamy, aczkolwiek owe jaja okazać mogą się istotne dla całej fabuły.

A wy jak myślicie, kto lub co się z nich wykluje?

Więcej o 2. sezonie Mandalorianina

A tutaj znajdziecie więcej informacji o nadchodzących sezonach:

Źródło: link.