Jedi: Upadły Zakon, to kolejna, wyczekiwana premiera, do której odliczać możemy już nieledwie godziny. Ale zanim będziemy mogli wcielić się w Cala Kestisa i stanąć naprzeciw ścigającej go Inkwizycji, bardzo ciekawe rzeczy ujawniła lista trofeów dostępnych w grze.

Trofea w Jedi Fallen Order

Pełną ich listę znaleźć można tutaj >> 

Naszą uwagę przykuły jednak trzy z nich.

Echo Locations
Discover 75 Force Echoes

Tutaj zastanawia przede wszystkim termin Echa Mocy, które najwyraźniej nierozerwalnie połączone są w konkretnymi lokalizacjami. Można się domyślać, że są to miejsca, gdzie doszło do bardzo istotnych wydarzeń, w których uczestniczyli użytkownicy Mocy. Może chodzić na przykład o ich śmierć. Najpotężniejsze Echo Mocy wywołało zapewne zniszczenie Alderaanu, aczkolwiek tutaj pewnie ich skala będzie znacznie mniejsza.

Jak wiemy akcja gry toczy się niedługo po rozkazie 66 i czystce Jedi, zatem być może owe echa można „usłyszeć” w miejscach, gdzie ginęli mistrzowie Jedi i to dzięki nim nasza postać uczyć się będzie nowych umiejętności. Aczkolwiek to oczywiście tylko nasze gdybanie.

I Knew He Was No Good
Defeat a former Jedi Master

A skoro już o Mistrzach Jedi mowa, to kolejne trofeum wydaje się niezwykle intrygujące. Otóż by je zdobyć pokonać trzeba byłego Mistrza, który najwyraźniej przeszedł na ciemną stronę (albo przynajmniej podpadł czymś głównemu bohaterowi, albo vice versa). Tylko kim może być ten były Mistrz? Nie jest to raczej nikt z Inkwizytorów, bo Ci mistrzami nie byli. Z oczywistych względów nie może też chodzić o Dartha Vadera. Ale poza nimi, wybór jest już znikomy. Ale może wy macie pomysł, kto może być owym byłym Mistrzem Jedi, z którym zmierzyć będzie się musiał Cal?

Scum and Villainy
Defeat each type of Bounty Hunter

Z kolei trzecie trofeum zdradza nam, że wśród przeciwników głównego bohatera będą także łowcy nagród! Samo w sobie nie jest to nic niezwykłego, aczkolwiek jeśli pod uwagę wziąć, że wszelkie materiały promujące grę trzymały udział tej kasty w tajemnicy, daj to do myślenia.

Czy oznacza to zatem, że tropem Cala podążać będzie któraś ze sław łowieckiego fachu? Może nawet młodziutki Boba Fett? No i o jakich typach łowców nagród tutaj mowa? Macie jakieś pomysły?

A może zaciekawiło was jakieś inne trofeum? Dajcie znać w komentarzach. A tymczasem wracamy na niecierpliwe oczekiwanie na premierę gry.

WIĘCEJ O STAR WARS JEDI: UPADŁY ZAKON

Przypomnijmy, że gra zadebiutuje 15 listopada na PC, Xbox One i PS4, a jeśli interesuje Was temat Jedi: Fallen Order, z pewnością zechcecie przeczytać także te artykuły:

 

Źródło: link.