Jeśli mało wam gameplay’u z Jedi: Fallen Order oraz dość niespodziewanej zapowiedzi gry LEGO Star Wars: The Skywalker Saga, mamy dla was coś jeszcze!

Kolejny trailer Jedi Fallen Order

Tym razem znów wracamy do gry tworzonej przez studio Respawn, gdyż dostaliśmy kolejny jej zwiastun. Składa się on głównie z cutscenek przeplatanych gdzieniegdzie gameplay’em i prezentuje kilka naprawdę świetnych scen. Jesteśmy tam świadkami pierwszego spotkania Sawa oraz Cala.

Zresztą zobaczcie sami:

Dodatkowe informacje

Dodatkowo w portalu GameInformer pojawił się obszerny artykuł poświęcony grze.

Nie sposób przytoczyć wszystkich informacji, które można w nim znaleźć, skupimy się więc na rzeczach najciekawszych, bez zbytniego zagłębiania się w fabułę.

Zatem po pierwsze dowiadujemy się, że tajemniczy i charakterystyczny statek widoczny na okładce gry nazywa się The Stinger Mantis, a jego kapitanem jest Greez Dritus, obcy, którego po raz pierwszy zobaczyliśmy na ten samej okładce.

Dowiadujemy się też co nieco na temat relacji Cala i jego mentorki Cere. Jest ona, a raczej była, rycerzem Jedi, która za wszelką cenę pragnie odbudować zakon. Cal początkowo jest mocno sceptyczny, jednak w zamian za szkolenie, postanawia jej pomóc. Cere jest też w posiadaniu bardzo ważnej informacji, która w pewnym stopniu napędza fabułę gry (tzw. McGuffin). Jaka to informacja, tego nie wiemy, aczkolwiek autorzy scenariusza spekulują, że może to być na przykład informacja na temat kryjówki wielu Jedi, którym udało się przeżyć Rozkaz 66.

Zresztą sam Cal też może nie być tym, za kogo się podaje, bo wspomniane zostało (choć to również zaledwie spekulacje, a nie potwierdzona informacja), że główny bohater może być kimś znaczącym.

Wszystko to rozpala tylko jeszcze bardziej naszą ciekawość i oczekiwania, a także sprawia, że jeszcze trudniej będzie doczekać do premiery.

WIĘCEJ O STAR WARS JEDI: FALLEN ORDER

Przypomnijmy, że gra zadebiutuje 15 listopada na PC, Xbox One i PS4, a jeśli interesuje Was temat Jedi: Fallen Order, z pewnością zechcecie przeczytać także te artykuły:

Źródło: link, link.