Premiera nowej gry z uniwersum Star Wars już za chwilę! Internet roi się od plotek i przecieków na temat tej bardzo wyczekiwanej pozycji.

Jaki rodzaj gry?

Na forum internetowym ResetEra w jednym z wątków pojawił się użytkownik o tajemniczej ksywce NightLife, który zdradził wiele ciekawych informacji (ponoć z pewnego źródła). Twierdzi on, że Fallen Order NIE będzie grą akcji. Nie będzie w niej dowolności poruszania się po otwartym świecie, jak w grach typu Wiedźmin czy The Legend of Zelda: Breath of the Wild, ale mimo, że akcja ma być liniowa, nie będzie się zamykać w korytarzu z jedynym możliwym kierunkiem, w którym bohater ma się poruszać.

NightLife twierdzi ponadto, że gra ma być znacznie dłuższa niż 5 godzin oraz, że będzie oparta na silniku Unreal Engine 4.

Star Wars Jedi: Fallen Order ma mocno czerpać z takich tytułów jak Star Wars: The Force UnleashedStar Wars: Jedi Knight czy Uncharted. Bohater ma mieć możliwość m.in. biegania po ścianach, więc będzie to gratka dla fanów Rycerzy Jedi z okresu ich świetności.

W wątku pojawiła się też informacja, jakoby aktor Cameron Monaghan (znany głównie z ról w serialach Shameless czy Gotham) miał wcielić się w głównego bohatera Fallen Order.

Wszystkie powyższe informacje, to tylko plotki, aczkolwiek podgrzewa atmosferę fakt, że konto użytkownika NightLife zostało z forum ResetEra usunięte oraz zniknęły wszystkie jego posty. Ich fragmenty można jeszcze znaleźć w postach innych użytkowników, którzy go cytowali. Co jest prawdą? Co jest plotką? Śledźcie profil EA Star Wars na Twitchu, gdzie w sobotę o 20:30 podczas Star Wars Celebration 2019 odbędzie się oficjalna prezentacja gry.

Nawet jeśli nie zdążycie na ogłoszenie na żywo, możecie na to, że na naszej stronie zobaczycie podsumowanie wydarzenia. Bądźcie z nami!

WIĘCEJ O STAR WARS JEDI: FALLEN ORDER

Jeśli interesuje Was temat nadchodzącej gry, z pewnością zechcecie przeczytać także te artykuły:

Źródło: link.