Star Wars: Galaxy of Heroes to mobilna gra RPG stworzona w 2015 roku przez należące do Electronic Arts studio Capital Games. Głównym celem gry jest zbieranie kolejnych postaci i tworzenie unikalnych drużyn zdolnych pokonać przeciwników w różnych trybach rozgrywki.

Za nami premiera finałowego epizodu sagi Skywalkerów. Z tego powodu niedawno w grze zadebiutowały dwie nowe postaci (Rey oraz Supreme Leader Kylo Ren) związane z trylogią sequeli w formie tzw. Galactic Legends. Na chwilę obecną są to ostatnie aktualizacje związane z nowymi filmami, a twórcy gry postanowili skupić się teraz na innych materiałach źródłowych. Na pierwszy ogień idzie The Mandalorian, a już dziś (tj. 22 kwietnia) w grze zadebiutują dwie pierwsze postaci z tego serialu – Greef Karga oraz Cara Dune. Din Djarin, czyli tytułowy Mandalorianin, ma pojawić się nieco później – 30 kwietnia.

Greef Karga

Greef Karga to znany łajdak i pośrednik między łowcami nagród a klientami na Nevarro. Zawsze stara się znaleźć najbardziej dochodowe rozwiązanie bez względu na jego trudności, a jego umiejętności w grze to odzwierciedlają. Woli trzymać się na uboczu i podczas gdy pozostali łowcy nagród starają się zdobyć swoje wynagrodzenie, on wspiera drużynę wzywając masową asystę i często odnawiając punkty życia całego zespołu.

Ogólny opis | Lista umiejętności

Cara Dune

Cara Dune, dawny żołnierz Rebelii, zmieniła swój wizerunek i została najemnikiem, zostawiając swoją militarną przeszłość za sobą. Nie zapomniała jednak jak walczy się z imperialnymi przeciwnikami, którzy nie należą do najłatwiejszych do pokonania. Była rebeliantka może okazać się śmiertelną pułapką w drużynie łajdaków, ale również poczuje się jak w domu, broniąc zespołu dowodzonego przez rebelianckiego lidera.

Ogólny opis | Lista umiejętności

Gracie w Galaxy of Heroes? Co sądzicie o nowych bohaterach?

Źródło: link.