Premiera tuż, tuż! W Star Wars Jedi: Fallen Order zagramy już 15 listopada na PC, PS4 oraz Xbox One i co najważniejsze,  zaplanowanej premierze gry już nic nie stanie na drodze, bowiem studio opublikowało wpis na tweeterze, w którym mówią wprost…

ZŁOTA GRA W ZŁOCIE!

Tak więc, nie pozostaje nam już nic, tylko zacierać ręce i szykować się do długiego maratonu przed konsolą lub pecetem! Na dokładkę warto zaznaczyć, że Ci dziennikarze, którzy byli sceptycznie do tego tytułu nastawieni, teraz po ograniu 2 godzinnego dema w studiu zmieniają zdanie o 180 stopni! Krótko mówiąc nie spodziewali się oni, że będzie ona aż tak rozbudowana i przepełniona klimatem Gwiezdnych Wojen. Mówią o wzorowej znajomości świata Star Wars przez deweloperów i perfekcyjnej aranżacji wiedzy w grę wideo.

Tak więc wszelkie obawy, myślę, że możemy odesłać w dalekie zewnętrzne rubieże, a jeśli jeszcze czegoś Wam brakuję to zachęcam do obejrzenia materiału poniżej. Warto!

DWA TRYBY GRY NA KONSOLACH PLAYSTATION 4 PRO I XBOX ONE X

Tutaj ważna informacja dla posiadaczy jednej z wymienionych wyżej konsol. W Star Wars Jedi: Upadły Zakon zagramy w dwóch trybach. Jakość lub Wydajność*.

  • Wybierając opcję Jakość gra będzie ładniejsza, obraz wyświetlany w 4K (o ile posiadamy odpowiedni pod tę rozdzielczość sprzęt) przy wyłącznie 30 FPS na sekundę.
  • Natomiast jeśli postawimy na Wydajność gra wyświetlana będzie w standardowej rozdzielczości Full HD natomiast sama rozgrywką będzie znacznie płynniejsza dzięki 60 FPS na sek.

*Wzmianka od deweloperów: Gra miejscami może spaść poniżej 60 FPS.
Zapewne za sprawą widowiskowych potyczek, czy mnogości efektów na ekranie.

Tak czy owak… premiera bliżej niżeli dalej. Uzbrajamy się w cierpliwość i czekamy! Recenzja gry na pewno pojawi się na naszej stronie tak szybko jak będzie to tylko możliwe!

WIĘCEJ O STAR WARS JEDI: UPADŁY ZAKON

Przypomnijmy, że gra zadebiutuje 15 listopada na PC, Xbox One i PS4, a jeśli interesuje Was temat Jedi: Fallen Order, z pewnością zechcecie przeczytać także te artykuły:

 

 

Źródło: link.