Kilka dni temu portal MakingStarWars.net podniósł bardzo interesujący temat dotyczący nadchodzącego coraz większymi krokami serialu The Mandalorian. Rzecz dotyczy Pedro Pascala wcielającego się w tytułowego Mandalorianina oraz tego, czy zobaczymy go bez hełmu.

Mandaorianin bez hemu?

Amerykański portal twierdzi, że z zasłyszanych z kilku źródeł plotek wynika, że w 1. sezonie serialu nie zobaczymy w ogóle twarzy Pedro Pascala, bowiem cały czas będzie on nosił hełm.

Z jednej strony może dziwić, że studio do głównej roli angażuje głośnie nazwisko i znaną twarz, by następnie jej nie pokazać. Z drugiej strony aura tajemniczości otaczająca Mandalorianina, może sprawdzić się bardzo dobrze – Boba Fett może coś o tym powiedzieć.

Redaktorzy MakingStarWars.net nie wykluczają też, że Pedro Pascal w którymś momencie hełm jednak zdejmie, ale okoliczności i wszelkie szczegóły tego wydarzenia trzymane są w tak ścisłej tajemnicy, że nie pojawiły się w tej kwestii żadne przecieki. Co więcej, nadal nie wiemy też na temat imienia głównego bohatera (ze sporą dozą prawdopodobieństwa założyć można, że nie brzmi oni „Mandalorianin”), może się zatem okazać, że i ono w ogóle się w pierwszy sezonie nie pojawi, albo pojawi się pod sam koniec.

To z kolei każe się zastanowić, czy przypadkiem postać, w którą wciela się Pedro Pascal nie jest kimś w uniwersum już znanym, albo kogoś znanego rodziną lub powinowatym.

Myślicie, że jest to możliwe? A jeśli tak, z kim spokrewniony może być Mandalorianin?

 

THE MANDALORIAN

Przypomnijmy, że pierwszy z ośmiu odcinków 1. sezonu wyreżyseruje Dave Filoni, a wśród innych reżyserów są także Taika Waititi (Thor: Ragnarok), Bryce Dallas Howard, Deborah Chow (Better Call Saul), czy Rick Famuyiwa. Z kolei w obsadzie zobaczymy między innymi Pedro Pascala, Ginę Carano, Nicka Nolte, Carl Weathers, Werner Herzog, Emilly Swallows i inni. Serial zadebiutuje na platformie Disney+ 12 listopada.

WIĘCEJ O SERIALU

A tutaj inne doniesienia na temat serialu aktorskiego:

Źródło: link.