Nowych materiałów dotyczących pierwszego serialu aktorskiego wciąż jest bardzo niewiele (nie zostały nawet oficjalnie udostępnione materiały, które zaprezentowano podczas Star Wars Celebration), ale wiemy, kiedy ten stan rzeczy na pewno ulegnie zmianie.

The Mandalorian na D23 Expo

Oficjalna strona starwars.com zapowiedziała, że podczas nadchodzącego disney’owskiego D23 Expo serial będzie miał swój panel, na którym zaprezentowana zostanie jego specjalna zapowiedź. Na scenie pojawi się także Jon Favreau oraz Dave Filoni, do których dołączy tajemniczy gość specjalny.

Miejmy zatem nadzieję, że po pierwsze, wspomniana zapowiedź udostępniona zostanie też w sieci, a po drugie, że nie będzie to jedyna nowość związana z serialem The Mandalorian, która pojawi się podczas D23 Expo.

Drugi sezon serialu The Mandalorian

Inną ważną informacją, która pojawiła się w ostatnich dniach ujawnił sam Jon Favreau.

Nie jest to nic odkrywczego, tym bardziej, że już wcześniej dochodziły takie głosy. Teraz wiemy jednak już oficjalnie i ponad wszelką wątpliwość, że The Mandalorian będzie miał drugi sezon, nad którym Jon Favreau już pracuje.

Nie wiadomo jeszcze kiedy kolejny sezon się pojawi, ale można się domyślać, że nastąpi to nie później, niż w rok po premierze sezonu pierwszego.

THE MANDALORIAN

Przypomnijmy, że pierwszy z ośmiu odcinków 1. sezonu wyreżyseruje Dave Filoni, a wśród innych reżyserów są także Taika Waititi (Thor: Ragnarok), Bryce Dallas Howard, Deborah Chow (Better Call Saul), czy Rick Famuyiwa. Z kolei w obsadzie zobaczymy między innymi Pedro Pascala, Ginę Carano, Nicka Nolte, Carl Weathers, Werner Herzog, Emilly Swallows i inni.

WIĘCEJ O SERIALU

A tutaj inne doniesienia na temat serialu aktorskiego:

 

Źródło: link, link.