Nie jest to może nic nadzwyczaj sensacyjnego, ani też oficjalnie potwierdzonego, ale portal Discussing Film donosi, że jeszcze na kilka miesięcy przed premierą, pierwszy aktorski serial w uniwersum Gwiezdnych Wojen otrzymał zamówienie na kolejny sezon.

Drugi sezon The Mandalorian

Pierwsze plotki na ten temat pojawiły się już jakiś czas temu na portalu HN Entertainment, a teraz mamy potwierdzenie z kolejnego źródła, co czyni tę informację bardzo, ale to bardzo prawdopodobną. Zresztą po bardzo ciepłym przyjęciu panelu The Mandalorian na Star Wars Celebration oraz mając w pamięci bardzo owocną współpracę Jona Favreau z Disneyem, decyzja o zamówienia kolejnego sezonu była właściwie tylko formalnością.

Oczywiście w roli showrunnera powróci wspomniany Jon Favreau. Nad 2. sezonem pracować będzie także Dave Filoni, aczkolwiek nie wiadomo jeszcze, jaka będzie jego rola. Jeśli chodzi o osoby pozostałych reżyserów (Rick Famiuywa, Bryce Dallas Howard, Deborah Chow i Taika Waititi), nie wiadomo na razie, czy i oni powrócą.

THE MANDALORIAN

Przypomnijmy, że pierwszy z ośmiu odcinków 1. sezonu wyreżyseruje Dave Filoni, a wśród innych reżyserów są także Taika Waititi (Thor: Ragnarok), Bryce Dallas Howard, Deborah Chow (Better Call Saul), czy Rick Famuyiwa. Z kolei w obsadzie zobaczymy między innymi Pedro Pascala, Ginę Carano, Nicka Nolte, Carl Weathers, Werner Herzog, Emilly Swallows i inni.

WIĘCEJ O SERIALU

A tutaj inne doniesienia na temat serialu aktorskiego:

Źródło: link.