Z każdą kolejną godziną jesteśmy coraz bliżej premiery drugiej „połowy” czwartego sezonu Rebeliantów, która to stanowić będzie zwieńczenie całej serii. Aby choć odrobinę zaspokoić głód fanów, portal ABC News i oficjalny profil Star Wars na YouTubie opublikowali zamieszczone poniżej klipy z najbliższego epizodu, Jedi Night.

Przecieki, Kanan, Przyszłość

Rebelianci to drugie z gwiezdnowojennych dzieci Filoniego. Nic więc dziwnego, że Kapelusznik dba o to, aby do ich sekretów nie dobrali się żadni użytkownicy Reddita, 4Chana, bądź też innych serwisów społecznościowych.

Istnieje wyłącznie mała grupka osób, które znają zakończenie całego serialu. Nazwiska ich wszystkich mam zapisane na kartce w swoim biurze i jestem świadom, co konkretnie wie każdy z nich. Uważam, że to najlepszy możliwy sposób, aby zapobiec wszelkim przeciekom.

Filoni skomentował również pierwszy z powyższych klipów, w którym widzimy istotny jego zdaniem moment dla relacji Kanana i Ezry.

Jest to chwila bardzo ważnej decyzji w postaci przekazania przewodnictwa. Kanan dobrze wie, że uczucia jakie żywi względem Hery mogą zaćmić jego umiejętność właściwego osądu sytuacji. Wyraźnie daje on do zrozumienia Ezrze, że ufa mu w stu procentach, jeśli chodzi o tę, zdawałoby się najważniejszą z możliwych dla niego misji.

Ostatnimi czasy światowe media obiegła wiadomość, iż na etapie preprodukcji znajduje się nie jeden, ale kilka nowych seriali z uniwersum Gwiezdnych Wojen, które docelowo mają trafić na debiutującą w 2019 roku platformę streamingową Disneya. Choć wydaje się oczywiste, iż Dave Filoni pozostanie liderem tejże sekcji Lucasfilmu, sam zainteresowany nie chce wchodzić obecnie w szczegóły.

Aby wcielić coś w życie i sprawić, żeby dobrze to funkcjonowało, potrzeba przede wszystkim czasu. Jestem obecnie bardzo zajęty, ale również i podekscytowany tym, nad czym pracujemy. Zapewniam, że na brak Gwiezdnych Wojen zdecydowanie nie będzie można narzekać.

Cóż… Trzymamy za słowo!

JESZCZE WIĘCEJ "REBELIANTÓW"

Jeśli jesteście fanami Rebeliantów, oto kilka innych artykułów, które także powinny was zainteresować:

Źródło: link.