Premiera pierwszego aktorskiego serialu w uniwersum Star Wars zbliża się coraz większymi krokami, a w ostatnich tygodniach o produkcji zrobiło się nadzwyczaj cicho. Na szczęście dziś niezawodny portal MakingStarWars.net przełamał tę informacyjną niemoc docierając do ciekawych grafik, które potwierdziły coś, co wcześniej było tylko plotką.

Koszulki The Mandalorian

Poniższe grafiki pochodzą z oficjalnych koszulek, które pojawiły się na Amazonie. Wzory nie są może arcy genialne, ale potwierdziły jedną ważną informację.

11 zamiast 88

I już wszystko stało się jasne, a pojawiające się od jakiegoś czasu plotki znalazły potwierdzenie. Teraz wiemy już, że droid-zabójca pojawiający się w serialu The Mandalorian nie jest słynnym łowcą nagród IG-88. Bohater serialu nosić będzie bowiem oznaczenie IG-11.

Z jednej strony trochę szkoda, że twórcy nie zdecydowali się sięgnąć po klasyczną postać, z drugiej jednak takie posunięcie da im zapewne dużo większość wolność przy tworzeniu historii. Ale oczywiście za jakieś fajne kameo wciąż trzymamy kciuki.

THE MANDALORIAN

Przypomnijmy, że pierwszy z ośmiu odcinków 1. sezonu wyreżyseruje Dave Filoni, a wśród innych reżyserów są także Taika Waititi (Thor: Ragnarok), Bryce Dallas Howard, Deborah Chow (Better Call Saul), czy Rick Famuyiwa. Z kolei w obsadzie zobaczymy między innymi Pedro Pascala, Ginę Carano, Nicka Nolte, Carl Weathers, Werner Herzog, Emilly Swallows i inni.

WIĘCEJ O SERIALU

A tutaj inne doniesienia na temat serialu aktorskiego:

Źródło: link.