Po dłuższej przerwie Jon Favreau powrócił na Instagrama z kolejnym, zakulisowym zdjęciem z produkcji The Mandalorian, które zdradza nam ciekawą informację…

Głos oraz numer IG

Otóż na zdjęciu widzimy reżysera finałowego odcinka 1. sezonu, Taikę Waititiego, który najwyraźniej użycza głosu droidowi-zabójcy serii IG.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Jon Favreau (@jonfavreau)

No i właśnie… Droid IG… Wcześniej pisaliśmy, że jest to znany z Imperium Kontratakuje łowca nagród IG-88, aczkolwiek na portalu MakingStarWars.net przeczytać można, iż coraz częściej pojawiają się plotki, że jednak nie jest to IG-88, a droid o imieniu/oznaczeniu IG-11.

Tak czy inaczej, fakt iż głosu użycza mu Taika Waititi i pamiętając świetną postać Korga w Thor: Ragnarok (któremu także głos podkładał słynny reżyser) można przypuszczać, że postać ma szansę być jedną z zabawniejszych w serialu.

The Mandalorian na Celebration 2019

Dodatkowo, najnowszy odcinek The Star Wars Show (do obejrzenia poniżej) potwierdził oficjalnie to, czego i tak wszyscy się spodziewali, a mianowicie, że The Mandalorian będzie miał swój panel podczas Star Wars Celebration 2019 w Chicago.

Prawdopodobnie to właśnie wtedy zobaczymy oficjalne logo serialu, a nie można wykluczyć także tego,że szczęśliwcy, którzy na panel się dostaną, zobaczą pierwszy teaser produkcji Jona Favreau.

THE MANDALORIAN

Przypomnijmy, że pierwszy aktorski serial w uniwersum Gwiezdnych Wojen za który odpowiada Jon Favreau zadebiutuje pod koniec 2019 roku na platformie streamingowej Disney+. Pierwszy z ośmiu odcinków wyreżyseruje Dave Filoni, a wśród innych reżyserów są także Taika Waititi (Thor: Ragnarok), Bryce Dallas Howard, Deborah Chow (Better Call Saul), czy Rick Famuyiwa.

WIĘCEJ O SERIALU

A tutaj inne doniesienia na temat serialu aktorskiego:

Źródło: link, link.