Okres ciszy i spokoju wokół serialu The Mandalorian powoli zaczyna się na szczęście kończyć. Portal MakingStarWars.net podzielił się z nami informacjami na temat pojazdu, jakim będzie poruszał się tytułowy Mandalorianin.

Statek Mandalorianina

A zatem czym lata grany przez Pedro Pascala bohater? Nie mamy żadnych zdjęć, ani dokładniejszych opisów, ale pewne jest to, że jest to typ statku, którego do tej pory nie widzieliśmy (także nie sugerujcie się powyższym zdjęciem). Poznaliśmy też prawdopodobną nazwę statku, a brzmieć ma ona Razorcrest lub The Razorcrest.

Informatorzy MSW utrzymują, że Razorcrest do najnowszych nie będzie należał. Ma pochodzić ponoć jeszcze z czasów Wojen klonów, także najlepsze lata może mieć już dawno za sobą i z pewnością wiele przez te długie lata doświadczył.

Jednak być może najciekawszą informacją jest fakt, że na pokładzie Razorcresta ma znajdować się kompaktowa komora do zamrażania w karbonicie. A pamiętając o tym, że jednym z bohaterów ma być Ughnaught, nie jest to chyba aż tak nieprawdopodobne.

THE MANDALORIAN

Przypomnijmy, że pierwszy aktorski serial w uniwersum Gwiezdnych Wojen, za który odpowiada Jon Favreau zadebiutuje pod koniec 2019 roku na platformie streamingowej Disney+. Pierwszy z ośmiu odcinków wyreżyseruje Dave Filoni, a wśród innych reżyserów są także Taika Waititi (Thor: Ragnarok), Bryce Dallas Howard, Deborah Chow (Better Call Saul), czy Rick Famuyiwa.

WIĘCEJ O SERIALU

A tutaj inne doniesienia na temat serialu aktorskiego:

Źródło: link.