Swego czasu w sieci znaleźć można był mnóstwo przecieków i spekulacji na temat tego, kto dostanie własny serial aktorski. Od kilku miesięcy owa karuzela serialowych plotek mocno jednak zwolniła. Ale dziś otrzymaliśmy chyba przypadkowe potwierdzenie nowego serialu.

Serial o Bo-Katan Kryze

Zaczęło się od doniesień That Hashtag Show jakoby Bo-Katan Kryze miała dostać swój własny serial na Disney+, oczywiście z Katee Sackhoff w roli główniej.

I o ile źródło to jest względnie wiarygodnie, o tyle na pewno nie można by jeszcze traktować jako pewnik, ALE…

Wiarygodności tym doniesieniom dodała Ming-Na Wen (Fennec Shand), która udostępniając powyższego tweeta pogratulowała koleżance po fachu własnego serialu.

Tweet gwiazdy Księgi Boby Fetta został szybko usunięty (co tylko jeszcze bardziej dodaje całej sprawie wiarygodności), ale jak wiadomo w przyrodzie (i internetach) nic nie ginie i oto jak on wyglądał:

Zresztą wydaje się to całkiem sensowne biorąc pod uwagę, że jakiekolwiek prace nad serialem Rangers of the New Republic zostały wstrzymane, więc powstałą dziurę należało jakoś wypełnić. Także może niedługo otrzymamy oficjalnie potwierdzenie nowego serialu, za co mocno trzymamy kciuki. A Wy jak zapatrujecie się na taki projekt?

Źródło: link.