Wiele było spekulacji i plotek, ale teraz już wszystko jasne! Na oficjalnej stronie starwars.com studio Lucasfilm oficjalnie ogłosiło obsadę serialu The Mandalorian.

Obsada The Mandalorian

Obyło się bez niespodzianek, a komunikat potwierdził w większości to, co już wcześniej było niemal pewne, a mianowicie, że w tytułowego Mandalorianina wcieli się Perdo Pascal (Narcos).

Z innych nazwisk, o których się mówiło, a które zostały dziś potwierdzone, mamy Ginę Carano (Deadpool), Carla Weathersa (Predator), Wernera Herzoga (Grizzly Man) oraz Nicka Nolte (Affliction).

Z aktorów, o których plotek nie słyszeliśmy, a którzy pojawią się w The Mandalorian wspomnieć należy Giancarlo Esposito (Breaking Bad), Emily Swallow (Supernatural) czy Omida Abtahiego (American Gods).

Widzimy zatem, że jedynym wspominanym wcześniej aktorem, który nie został dziś przedstawiony okazał się John Leguizamo. Nie możemy go jednak skreślać, może się bowiem okazać, że jego rola jest na tyle nie wielka, że nie został on zapowiedziany zraz z głównymi aktorami serialu.

THE MANDALORIAN

Przypomnijmy, że pierwszy aktorski serial w uniwersum Gwiezdnych Wojen, za który odpowiada Jon Favreau zadebiutuje pod koniec 2019 roku na platformie streamingowej Disney+. Pierwszy z ośmiu odcinków wyreżyseruje Dave Filoni, a wśród innych reżyserów są także Taika Waititi (Thor: Ragnarok), Bryce Dallas Howard, Deborah Chow (Better Call Saul), czy Rick Famuyiwa.

WIĘCEJ O SERIALU

A tutaj inne doniesienia na temat serialu aktorskiego:

Źródło: link.