Po kilku, czy nawet kilkunastu dniach, kiedy nieco mniej mówiło się o serialu The Mandalorian, dziś pojawiła się kolejna interesująca plotka.

Nick Nolte w obsadzie?

Portal The Wrap donosi, że źródła zbliżone do serialu poinformowały, iż hollywoodzki weteran, Nick Nolte, otrzymał rolę w serialu.

Aktora, którego szczyt popularności przypadł na początek lat ’90, fani (przynajmniej Ci nieco starsi) pamiętać mogą przede wszystkim z komedii sensacyjnych 48 godzin, Kolejne 48 godzin, czy Kocham kłopoty. Ostatnia styczność Nicka z wielkim, hollywoodzkim projektem, to świetna komedia wojenna Jaja w tropikach, ale jeśli jego angaż do serialu się potwierdzi, może oznaczać dla aktora swoisty renesans i drugą, jeśli nie trzecią młodość.

Pozostali członkowie obsady

Nick Nolte, to kolejne już głośne nazwisko, które rzekomo znajdzie się w obsadzie.

Przypomnijmy, że z serialem łączeni są także Pedro Pascal (to już praktycznie potwierdzone, że to właśnie on grał będzie główną rolę), Gina Carano (proszę, proszę, proszę, niech gra starszą Sabine – przyp. red.), Carl Weathers (w ostatnich dniach kolejne źródła potwierdzały jego udział), czy John Leguizamo (o nim zrobiło się akurat ostatnio ciszej).

Nawet jeśli nie każde z tych nazwisk się potwierdzi, to i tak obsada wygląda arcyciekawie i choć nie jest jeszcze gwarantem świetnego serialu, to z pewnością zwiększa na to szanse.

THE MANDALORIAN

Przypomnijmy, że pierwszy aktorski serial w uniwersum Gwiezdnych Wojen, za który odpowiada Jon Favreau zadebiutuje w 2019 roku na platformie streamingowej Disney+. Pierwszy z ośmiu odcinków wyreżyseruje Dave Filoni, a wśród innych reżyserów są także Taika Waititi (Thor: Ragnarok), Bryce Dallas Howard, Deborah Chow (Better Call Saul), czy Rick Famuyiwa.

WIĘCEJ O SERIALU

A tutaj inne doniesienia na temat serialu aktorskiego:

Źródło: link.